W tym roku zaadoptowano ze schroniska 285 zwierząt
Na adopcję w schronisku czeka 609 zwierząt

Ważne informacje

Adres: ul. Paluch 2, 02-147 Warszawa
Dojazd z P+R Al.Krakowska autobusem linii 124
 
Status organizacyjny: jednostka budżetowa m. st. Warszawy
Dyrektor Schroniska: Henryk Strzelczyk (od 15.11.2016)

Kontakt do schroniska: 

22 868-06-34
Sekretariat - w. 1 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16); info@napaluchu.waw.pl
Promocja - w. 2; promocja@napaluchu.waw.pl
Księgowość - w. 3 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16); ksiegowosc@napaluchu.waw.pl
22 846-02-36, 22 868-15-79, 604-778-747 - całodobowo w sprawach zwierząt
fax: 22 868-06-34 w.4; 22 846-02-50
 

WIZYTY W SCHRONISKU:

Adopcje przez 7 dni w tygodniu w godzinach 12.00 - 16.00
 

POSZUKIWANIE I ODBIÓR ZAGUBIONYCH ZWIERZĄT:

Przez 7 dni w tygodniu w godz. 10.00 - 18.00

Jeśli szukasz zagubionego pupila koniecznie zabierz dowód tożsamości
i dokument potwierdzający własność zwierzęcia: książeczka szczepień, zdjęcia itp.
 

PRZYJMOWANIE ZNALEZIONYCH ZWIERZĄT:

Całodobowo za pośrednictwem Straży Miejskiej i upoważnionych służb.
W godzinach 8.00 - 20.00 za pośrednictwem osób prywatnych.

 


Strona główna Znalazły dom Zwierzęta wydane
Spot
Gatunek: Pies
Rasa: Mieszaniec Płeć: Samiec Wiek: 11 lat Waga: 27 kg Data przyjęcia: 03.09.2008 Data wydania: 23.06.2018 Nr ewidencyjny: 2371/08/P
Czytasz to ogłoszenie? Zatem może to właśnie TY jesteś człowiekiem Spota, który czeka już od 10 lat w Schronisku...
Spot, nasz paluchowy "Pies-jak-z-komiksu". Każdy go pokocha. Jest przemiły dla wszystkich ludzi, młodych, starych i w wieku średnim ;-) Spot bardzo sobie ceni ludzkie towarzystwo. Uwielbia się bawić. Mimo niemłodego wieku jest niezwykle energiczny! Na spacery chodzi bardzo chętnie, na wybiegu skacze i szaleje (na smyczy Spocio ciągnie, ale w Schronisku to normalne przy tak małej ilości spacerów. W domu, przy regularnych spacerach i umiejętnym postępowaniu można to łatwo skorygować). Spot jest psem nie tylko uczuciowym, ale i bardzo mądrym! W mig uczy się nowych komend, jest wpatrzony i "wsłuchany" w człowieka i bardzo nastawiony na współpracę (zwłaszcza jeśli w perspektywie są smaczki). Spocik raczej nie przepada za towarzystwem innych psów, ale nie ma w związku z tym żadnego problemu na spacerze - po prostu je ignoruje. Nigdy żadnego nie zaczepia, podobnie jak napotkanych kotów. Najlepiej byłoby, gdyby w domu był zwierzęcym jedynakiem, ale jeśli znajdą się opiekunowie doświadczeni i chętni do pracy, to jest szansa na to, by psiaki się dogadały. Nie będzie problemów z utrzymaniem czystości, Spot nie linieje, traci sierść równomiernie w ciągu roku, więc nie będzie okresowych problemów z częstym odkurzaniem mieszkania.
Spot nie ma zębów (starł je próbując przegryzać kraty w Schronisku), więc będzie wymagał karmy odpowiedniej do tego stanu (mokrej lub suchej bardzo drobnej). Nasz podopieczny przyjmuje leki kardiologiczne i bardzo potrzebny mu ciepły dom i troskliwy opiekun. Spocik nie lubi samotności – wiec raczej nie może zostawać długo sam,reakcją (w Schronisku) jest wylizywanie sobie przednich łap aż do powstania ran. Te wady są niczym, Spot będzie oddanym i kochającym psem. 
Spot pragnie się pochwalić, że we wrześniu 2017 r. on również został VIPsiakiem Warszawiakiem i po raz pierwszy pojechał poza Schronisko na akcję promocyjną (Dzień Transportu Publicznego). Spot to psi ideał! Do samochodu, hop, wskakuje ochoczo sam. Podczas drogi leży sobie na tylnej kanapie i podsypia albo siada i patrzy z zainteresowaniem przez okno. W tłumie ludzi, dzieci, psów - jakby przez całe życie nie robił nic innego, tylko spacerował po Warszawie! Spot tylko czeka na to, aby zostać czyimś (Twoim?) przyjacielem!

UWAGA! Spot ma posag ;) Firma WARSAW DOG podaruje osobie, która adoptuje Spota bon o wartości 200 zł na zakup akcesoriów spacerowych - szelek, smyczy, obroży. Tutaj można obejrzeć produkty, spośród których będzie wybierał nowy opiekun Spocika: https://warsawdog.com

Zapraszamy do kliknięcia w poniższy link i obejrzenia większej galerii zdjęć Spocika:
https://photos.app.goo.gl/IzogXAtgz1MBTjWR2

Jeśli chciałbyś poznać Spota osobiście i pójść z nim na wspólny spacer, zadzwoń do jego wolontariuszy: Piotra (501-137-920) albo Doroty (501-240-883).
 

Więcej zdjęć