W tym roku zaadoptowano ze schroniska 253 zwierząt
Na adopcję w schronisku czeka 685 zwierząt

Ważne informacje

Adres: ul Paluch 2, 02-147 Warszawa
Dojazd z P+R Al.Krakowska autobusem linii 124
 
Status organizacyjny: jednostka budżetowa m.st. W-wy
Dyrektor Schroniska: od dnia 15.11.2016 r. - Henryk Strzelczyk
 
Uśredniona liczba zwierząt przebywających na co dzień w schronisku: ok. 700 psów i ok. 40 kotów
Schronisko przyjmuje wyłącznie zwierzęta bezdomne z terenu m.st. Warszawy.

ODŁAWIANIE BEZDOMNYCH ZWIERZĄT Z M. ST. WARSZAWY I DOSTARCZANIE DO SCHRONISKA ODBYWA SIĘ ZA POŚREDNICTWEM STRAŻY MIEJSKIEJ - tel. 986

Kontakt do schroniska: 

tel. 22 846-02-36, 22, 22 868-15-79 - dyżur całodobowy w sprawach zwierząt
tel. 868-06-34
Sekretariat - w. 1 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16)
Promocja - 692 448 612, promocja@napaluchu.waw.pl
Księgowość - w. 3 (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16)
 

Inne formy komunikacji:

fax: 22 846-02-50; 22 868-06-34 w.4

Telefon interwencyjny sieci komórkowEJ:

604-778-747

ze względu na bliskość Portów Lotniczych połączenia w sieci komórkowej są słabej jakości.
 

WIZYTY W SCHRONISKU:

Adopcje (codziennie włącznie z weekendami) w godzinach 12-16
 

POSZUKIWANIE I ODBIÓR ZAGUBIONYCH ZWIERZĄT:

codziennie w godz. 10-18

Jeśli szukasz zagubionego pupila powinieneś przybyć z dowodem tożsamości
i dokumentem potwierdzającym własność zwierzęcia książeczka szczepień, zdjęcie itp. Na miejscu należy przejrzeć rejestry fotograficzne ze zwierzętami dostępne w naszym Biurze Adopcji.
 

PRZYJMOWANIE ZNALEZIONYCH ZWIERZĄT:

Zwierzęta przyjmowane są całodobowo (w godzinach 20 - 8 za pośrednictwem Straży Miejskiej).
 


Strona główna Kącik adopcyjny Wszystkie zwierzęta do adopcji
Frida
Gatunek: Pies
Rasa: Mieszaniec Płeć: Samica Wiek: 9 lat Waga: 30 kg Data przyjęcia: 19.01.2014 Nr ewidencyjny: 0168/14
zasady adopcji »
Frida jest po prostu piękna i wyjątkowa! Na początku nieufna co pokazuje poprzez groźne szczekanie przez kraty. Jednak jak już kogoś pozna to kocha całym swym psim sercem. Na Jej przyjaźń trzeba zapracować, jednak jest to bardzo cenna przyjaźń. Nie należy również do psów "wylewnych" i żeby przewracać się na trawie z Opiekunem lub Wolontariuszem, biegać naokoło niego czy poddawać się dłuższym pieszczotom - co lubi - musi poznać człowieka, oswoić się z nim i zaprzyjaźnić. Warto jednak popracować nad zbudowaniem tej relacji i pozyskaniem wspaniałej i radosnej towarzyszki. Pomimo tego do obcych też jest przyjaźnie nastawiona – nie wykazuje zachowań agresywnych. Frida na początku ciągnie smycz, jednak po wybieganiu od razu się uspokaja. Spuszczona na zamkniętym terenie chwile pobiega, a potem przytula się do bliskich sobie osób. Nade wszystko kocha zabawy: przeciąganie się sznurkiem, biegania za piłeczką. Wtedy jest w swoim świecie i jest chociaż przez chwilę szczęśliwa. Pomimo Jej energicznego charakteru jest zrównoważona i stosunkowo delikatna jak na TTB. Ze względu na młody wiek sunia potrzebuje konsekwentnego wychowania, aby wzmocnić w Niej pozytywne zachowania i pokazać Jej czego nie może. Szkolenie psa pozytywnymi metodami pokaże jak mądry, posłuszny może być Wasz nowy pupil. Dzięki poświęceniu Fridzie odpowiedniej ilości uwagi i długich spacerów, sunia szybko przywiąże się do swojego nowego właściciela stwarzając jedyną w swoim rodzaju więź zaufania i przyjaźni. Polecamy sunię do mieszkania, pod warunkiem tego, że adoptują Ją aktywni ludzie, którzy będą chcieli wykorzystać potencjał tego niesamowitego czworonoga. Frida może również zamieszkać w domu z ogrodem, ale pod warunkiem tego, że będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Nie polecamy Jej do domu z małymi dziećmi, jednak ze starszymi nie powinno być problemów. Sunia jak już znajdzie swojego właściciela to nie będzie w stanie podzielić się nim z innym zwierzęciem. Na spacerach jest w stanie przejść spokojnie obok innego zwierzęcia, jednak bliskie kontakty na tą chwilę nie są wskazane. Frida bardzo dobrze rokuje pod kątem adopcji, jednak należy pamiętać, że nie jest to typ kanapowego leniucha i przyszły właściciel będzie musiał zaspokoić Jej potrzebę ruchu i aktywności. Jesteśmy przekonani, że ktoś kto szuka aktywnego, oddanego czworonożnego przyjaciela do końca życia na pewno zakocha się w temperamencie i charakterze tej cudownej suni. Dziewczynka broni zasobów, jednak dzięki pracy z każdym dniem zachowuje się coraz lepiej. Sunia w schronisku została wysterylizowana.

Przed decyzją o ewentualnej adopcji zapraszamy do kontaktu z Wolontariuszkami, które znają psa, udzielą Państwu więcej informacji na Jej temat, czy zaprezentują Fridę na wspólnym spacerze: Beata 791 964 497, Piotr 500-806-875, Asia 501-686-765 lub Opiekunka Magda 513-932-996.

ADOPCJA PSA W TYPIE RASY AMSTAFF JEST MOŻLIWA NA PODSTAWIE ODBYCIA MINIMUM TRZECH WIZYT W SCHRONISKU – O ILE WZAJEMNE RELACJE Z OSOBĄ ZAINTERESOWANĄ NIE BĘDĄ BUDZIĆ OD POCZĄTKU JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI

Więcej zdjęć